úterý 18. března 2014

Hrajeme si venku

Minulý týden bylo venku moc hezky a tak jsme každý den chodili na školní zahradu,
abychom načerpali energii z jarního sluníčka...;o)

Sportovní kroužek 11. 3. 2014

Do "sporťáku" jsme v úterý přibrali pár dětí navíc, abychom se mohli rozdělit na dvě skupiny, když nás měly na starosti pouze paní vychovatelky Venda a Lucka.
Zahráli jsme si několik honiček a míčové hry.



středa 12. března 2014

Plán práce na BŘEZEN


Pozn.:

  • Během jarních prázdnin není ŠD v provozu.
  • Ve dnech 11. a 12. 3. nebude ve ŠD přítomen pan vychovatel Mls. Ve středu ODPADÁ Výtvarný kroužek.
  • Dne 12. 3. se ve školní družině koná workshop pro paní vychovatelky z okrsku UH, budeme zkoušet techniku krakelování.
  • Kroužek Malí výletníci se bude konat v sobotu 22. března.
  • Literárně-dramatická a hudebně-pohybová přehlídka školních družin (v ZŠ Osvětimany) se překládá z 26. března na 9. dubna.

pátek 28. února 2014

Čtenářský kroužek 28. 2. 2014

Dnes jsme si četli z knihy "Deník kocoura Modroočka", malovali jsme do deníků a hráli si v knihovně.

Turnaje jsou u konce

Dnes jsme vyhlašovali vítěze družinových turnajů a udělovali jim diplomy. A jak to dopadlo?

Ve stolním fotbálku vyhráli tito žáci:
1. místo Jiří Jaroslav Kamenický
2. místo Michal Švec
3. místo Kamil Maděra

Ve stolním tenise vyhráli tito žáci:
1. místo Tadeáš Rybárik
2. místo Jakub Daňhel
3. místo Nela Machulová

V kulečníku vyhráli tito žáci:
1. místo Jakub Daňhel
2. místo Jiří Jaroslav Kamenický
3. místo Ester Frantová.

Všem vítězům gratulujeme!
Také bychom chtěli moc poděkovat všem ostatním dětem, které se do turnajů přihlásily
a při jejich hraní se moc a moc snažily.
Všichni ostatní dnes obdrželi účastnické diplomy a bonbónky.

úterý 25. února 2014

Příjemné posezení s rodiči

V úterý 25. února proběhla v družině informační schůzka s rodiči, na které jsme představili nového pana vychovatele a novou paní vychovatelku, kteří nahrazují paní vychovatelky Jakešovou a Mikulíkovou.

Účast rodičů nebyla hojná, ale i tak jsme všechny informace, které jsme chtěli sdělit, předali. Rodiče měli možnost prohlédnout si vybavení zelené družiny, zeptat se na vše, co je zajímá a společně s námi posedět u chutného občerstvení a příjemně si popovídat.

Důležité je, že noví vychovatelé budou do konce letošního školního roku navazovat na zaběhnutý program školní družiny, že se nebudou měnit ani rušit družinové kroužky a že mají s dětmi i nové záměry.

Panu vychovateli Mlsovi a paní vychovatelce Špátové do budoucna přejeme, aby se jim v naší družině líbilo, aby neztráceli energii a chuť do práce a aby je naše děti nezlobily!;o)




Sportovní kroužek 25. 2. 2014

Dnes jsme se pořádně vyřádili v tělocvičně...
Cvičili jsme s obručemi, hráli honičky a dělali jsme leh-sedy a dřepy na čas.